מה הם שתלים דנטליים?

אנו תלויים בשיניים שלנו לתפקוד תקין של גופנו ולתקשורת ברורה. אם יש לכם שיניים שאינן בריאות, רופפות או חסרות בוודאי איכות חייכם אינה כתמול שלשום, מעבר לפן האסתטי שבוודאי מוביל אתכם לחוסר נוחות בזמן דיבור וצחוק.

אם אתם סובלים ממערכת הפה והלסת אל תחכו ופנו לטיפול. השתלת שיניים דורשת מיומנות רבה, מקצועיות, והמון יחס אישי. אתם רוצים להיות בידיים מנוסות ובטוחות שיובילו וילוו אתכם לאורך הניתוח. פנו אלינו והחזירו את איכות החיים ואת החיוך המשוחרר שלכם.

האם אתם סובלים וכואבים? חסרות לכם שיניים? אתם מתקשים באכילה? אל תחכו ואל תתפשרו בדרך אל החיוך המושלם.

טכנאי שיניים

מהי השתלת שיניים?

אם נתבונן בפשטות על נושא השתלות שיניים מדובר על החלפת השיניים הטבעיות בשיניים מלאכותיות. השתלות שיניים בכל הפה או בכלל עדיף תותבות? כל התשובות לשאלות מסוג זה נמצאות כאן.  השתלת שיניים בכל הפה או בחלקו היא דרך יציבה, יעילה וארוכת טווח להחזרת ולשיקום הפה. להליך ישנן מספר שיטות אותן יבחר עבורכם הרופא לאחר בדיקה ואבחון מבנה ומצב הפה שלכם.

מהו הליך השתלת השיניים?

בעת הליך השתלת השיניים, לפני הניתוח, נעשית קודם כל חשיפה של העצם באזור מיועד. 5 טיפים לקראת השתלת השיניים שלכם יעשו לכם סדר במגוון השיטות והאפשרויות.

הרופא בוחר את אופן חשיפת העצם הנכון יותר ואז הוא יתקדם לקדיחת חורים שבתוכם יוחדרו שתלים בהמשך.


לאחר הקדיחה, הרופא יכניס שתלים דנטליים לכל אחד ואחד מהחורים תוך שהם מוברגים בתשומת לב ודיוק רב ומשם נעשית הערכות לקראת תפירת האזור ולאפשר את החלמת החניכיים כדי להתקדם לשלב הבא של השמת ההתקנים הרצויים (השיניים המלאכותיות).

כל ההליך מלווה בבדיקה מתמדת למידת נוחותכם ותמיכה בעת הצורך.


למי שאינו מעוניין לעבור את ההליך בשלבים ישנה אפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד בה עושים את הפעולות הנדרשות ומונעים את המתח המצטבר כאשר יש מספר טיפולים ואתם כבר מכינים את עצמכם למה שהולך להיות. ביום אחד אתם חוזרים הביתה עם טיפולי שיניים וממשיכים בחיים עם חיוך מדהים.


המעבדה שלנו שנמצאת במרפאה מאפשרת, בתיאום מלא עם הרופא, הכנה מיידית ותיקונים נדרשים בעת הצורך במעמד הליך ההשתלה מבלי צורך לחכות או לדחות את הטיפול.

מהו הליך השתלת השיניים?

במקרים רבים, שיניים לא נופלות בלי סיבה מסויימת. לרוב היה מצב מקדים שהוביל לצורך של השתלת שיניים. לדוגמא, מקרים כמו רקבון של השן, מחלת חניכיים או נסיגת חניכיים ואפילו עששת שאט אט התפשטה והחמירה.

ישנם מקרים שהצורך עולה בגלל פגמים גנטיים או מום מולד אשר מצריך השתלת שיניים באופן ישיר ומיידי.

אנו יודעים שתהליך השתלת שיניים הוא תהליך לא פשוט שכרוך בכאב ואי נעימות. מתוך כך, מטרתנו העליונה היא לאפשר הליך קל ככל הניתן תוך דגש על מקצועיות והתאמה מירבית של השתלים לכל אחד מכם. אנו מחוייבים לליווי מלא מתחילת התהליך ועד לסופו.

חיוך שלכם מעלה את החיוך שלנו.