לוגו -מרפאות שיניים אלון

אודות מרפאות אלון

למה כדאי להיות מטופל במרפאות אלון?

מומחי מרפאות אלון, מאמינים במתן יחס אישי שיגרום לכל מטופל להרגיש בטוח ולהעלים כל חשש או חרדה דנטלית. מטופלים מספרים שאין כמו היחס החם והאווירה הביתית שהם מקבלים בעת הביקור אצלנו. צוות הרופאים והטכנאים שלנו יתכנן אתכם את עבודת הגמר תוך כדי שיתוף פעולה, הקשבה, וליווי צמוד לאורך כל הדרך (כן, גם אחרי ההליך נשאל לשלומכם!). זאת על מנת לספק את רצון המטופל – רפואה טובה וחיוך מושלם. 

למרפאות אלון ניסיון של מעל 30 שנה ומעל למיליון פרויקטים שבוצעו. במהלך השנים מרפאות אלון עבדו כמעבדת שינים בשיתוף עם מעל 100 רופאים מכל רחבי הארץ. הניסיון הרב ושיתוף הפעולה הביאו להחלטה להתרחב ולפתוח מרפאות נוספות בארץ. למרפאות ישנם מעבדת שיניים צמודה הכוללת בתוכה 6 טכנאי שיניים ושימוש בחומרים הכי מתקדמים ואיכותיים בעולם לשיקומי פה.

לקוחה בטיפול אצל רופא שיניים

במרפאות אלון אנו מתמחים בעיקר בטיפולי שיקום הפה – השתלת שיניים, שיניים תותבות חדשות ומתקדמות, והתקנת כתרים בזמן מהיר. כמו כן, ניתן לקבל גם טיפולים שוטפים, כמו הלבנת שיניים, יישור שיניים, ניקוי אבנית, וגם טיפולים כירורגים מורכבים. 

תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא את מיטב הטכנולוגיות החדישות (CAM\CAD) המאפשרות להשיג תוצאות אבחון מדויקות מאי פעם. במרפאות אלון שמנו לפנינו כערך עליון לדאוג לתהליכי טיפול נעימים ככול האפשר ולתוצאות מקסימליות תוך זמן קצר. במטרה לדאוג ולשמור על החיוך שלכם בריא וקורן.

דילוג לתוכן