הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

אם יש לך כתמי עישון על השיניים או אפילו צבע צהבהב שלא יורד, הלבנת שיניים תוכל לעזור ולאפשר לך לדבר בנינוחות ולחייך בהנאה ובבטחון.


אנו מודעים לחשיבות נראות ובריאות השיניים לתדמית ולבטחון העצמי של האדם ועד כמה הדבר חשוב במפגשים עם אנשים. הלבנת שיניים נועדה לעזור גם כשהשיניים בריאות והסיבה אסתטית בלבד וגם לאחר טיפולי שיניים שונים המשפיעים על צבע ואחידות השיניים.

במקרים מסויימים אולי תרצו להלבין את כלל השיניים כדי להוריד את הצבע שנוצר במהלך השיניים. לעתים יהיה מדובר בניקוי מספר כתמים הנמצאים בשיניים כמו עששת. לעתים טיפול ההלבנה יהיה ממוקד רק במספר שיניים שהצהיבו. מרפאתנו ערוכה להתאים את סוג ההלבנה הנדרשת כדי למקסם את המעבר לחיוך בטוח ופתוח. מעבדתנו נמצאת במרפאה עצמה כך שכל טיפול יעשה במהירות וביעילות מבלי להמתין לתוצאות בדיקה או לבניית התקנים שונים.

הדרכים להלבנת שיניים

יתרונות הטכנולוגיה והמכשור המתקדם מעניק מספר שיטות כך שיש סיכוי סביר שתמצאו ביחד איתנו את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם.

קודם כל, ישנו ההליך של הלבנת שיניים בבית. לכל אלו שמעוניינים לעשות הלבנת שיניים ביתית ישנה האפשרות לקנות ערכה שבה מדבקות להלבנת שיניים או לבקש מרופא השיניים שיכין התקן לשימוש במשך מספר ימים. לא מדובר על הליך מסובך ונוכל להדריך אתכם כיצד לעשות זאת באופן נכון ובטוח. זהו פתרון מומלץ למי שרוצה תוצאות מיידיות ומתוך הבנה שמדובר על פתרון זמני ופחות אפקטיבי, לעיתים, מתהליכים אחרים.

דבר שני, ישנה שיטת הלבנת שיניים בלייזר שנחשבת כתהליך מוצלח ופופולארי. משך ההליך קצר יחסית, אפקטיבית ובעלת סיכונים מינוריים. השימוש בלייזר מאפשר את חדירת חומר ההלבנה אל תוך השן באופן מהיר ומיידי בניגוד למשחות ולמדבקות ששמים על השיניים בליכים אחרים שדורשים מספר ימים כדי להשיג את השינוי המיוחל. אם תהליך זה יתאים עבורכם, חשוב לדעת שתיתכן רגישות באזור השיניים במשך מספר ימים שתלך ותפחת עד להעלמות.

בלי קשר לסוג התהליך, ניתן לחזק או לקדם את ההליך ע“י משחה להלבנת שיניים או שטיפות פה. כמובן, חשוב להקפיד יותר על התזונה, על שתיית מים ועל הגיינת פה כך שהתוצאות תישמרנה לאורך זמן.

כיצד לבחור?

שיטות מסויימות יקרות יותר מאחרות וישנן בעלות תופעות לוואי פחות נעימות מאחרות. בחלק מהשיטות ניתן לחזור על הטיפול כמו למשל, כשמשתמשים בסד שהכין הרופא לעומת שיטת ההלבנה בלייזר שהנה חד פעמית, ובכל פעם, במידת הצורך, יש לחזור עליה שוב.

לפני שאתם בוחרים בסוג ההלבנה המועדפת, חשוב שתבררו מהו ההליך, מהם הסיכונים, מהי רמת היעילות וכמובן חשוב שתשאלו כמה עולה התהליך. מרפאתנו לשירותכם בכל שאלה וכל תהייה ואנו נתאים עבורכם את הטיפול המתאים למצב השיניים שלכם לאחר אבחון מוקפד ביותר.