השתלת שיניים בטורקיה? תחשבו שוב

השתלת שיניים בטורקיה

השתלת שיניים אינה עניין של מה בכך, מדובר בסוג של ניתוח לא קל ולכן כאשר הלקוחות מתלבטים בין השתלת שיניים בטורקיה או בארץ, מרביתם מעדיפים לבצע זאת בישראל.

אפשרות לביצוע השתלות שיניים בטורקיה

יש קליניקות מקצועיות רבות ואפשר לבצע בהן טיפולי שיניים בטורקיה. רופאי השיניים הללו מבצעים כל טיפול נדרש החל בסתימות, טיפולי שורש, השתלות שיניים בחניכים העליונות, בחניכיים התחתונות או בשתיהן וזאת על פי הצורך. כמו כן עקירת שיניים, התאמת כתרים, ניקוי אבן ועוד.

כשמדובר בהשתלות שיניים מדובר בהליך שיש לו השלכות ומצריך גם ביקורת וטיפולים לאחר ביצוע ההשתלה בפועל ולכן אין זה מעשי לטוס שוב ושוב לטורקיה, כדי לבצע פעולות נוספות או ביקורות. אומנם אפשר לשלב זאת בכל פעם שנוסעים בחופשה חלומית, אך מבחינה מעשית טיפולים מסוג זה עדיף לבצע בישראל כך שיש למי לפנות אם יש תקלות, כאבים, או כל בעיה אחרת ביום יום אשר קשורה להליך של השתלת שיניים.

רפואת שיניים מתקדמת בישראל

בקליניקות בישראל משתמשים רופאי השיניים בדרכים חדשניות תוך שימוש באביזרים חדישים ובמכשור רפואי מתקדם כדי לבצע את תהליך השתלת השיניים באופן מושלם. בשנים האחרונות אפשר לבצע הליך ייחודי של השתלת שיניים ביום אחד. בתהליך יוצא דופן זה מבצעים מראש את כל ההכנות הנדרשות כמו עקירה של שיניים מיותרות ולאחר מכן ביום אחד שותלים את השתלים החדשים זה לצד זה על פי תוכנית הטיפולים שתוכננה מראש.

תהליך זה אורך כמה שעות ובסיומו המטופל מתחיל את הליך ההחלמה. יש יתרון בשיטה זו כיוון שבפעם אחת מתבצע הליך החלמה מלא של כל הפה וזאת במקום החלמה נקודתית בכל פעם שמשתילים שתל אחד בלבד. המנותח סובל לאורך כמה ימים או שבועות בודדים מנפיחויות, שטפי דם וכאבים. הוא מבצע את הטיפולים הנדרשים על פי ההנחיות של רופא.

אם הוא לא חש בטוב, הוא תמיד יכול לשוחח עם רופא השיניים או להגיע לבדיקה בקליניקה. רופא השיניים יבדוק את מצב השתלים ובמידת הצורך יבצע את השינויים הנדרשים, כדי שהלקוח יחוש בנוח ובדרך זו תהיה הפחתה ברמת הכאבים.

אילו בוצעה ההשתלה בטורקיה, הלקוח היה נשאר בביתו או מגיע לשירותי חירום של רופא שיניים אחר. ברור שבמצבים הללו עדיף ללכת לרופא שמכירים, אשר ביצע את כל התהליך המורכב בפיו של המטופל.

טיפולים שונים בטורקיה

הליך זה הוא דומה לתהליך השתלת שיער. גם בקטגוריה זו יש אפשרות לבצע מהלך זה בטורקיה שהייתה לאימפריה בתחום זה. עם זאת כיוון שמדובר בהליך רפואי, עדיין לקוחות רבים מעדיפים לבצע השתלת שיער בישראל ולא לטוס למקומות מרוחקים וזאת לאור החשש שירגישו לא טוב ולכן הם לא מעוניינים להיות בטורקיה.