השתלת שיניים 1

השתלת שיניים

מה הם שתלים דנטליים?

אנו תלויים בשיניים שלנו לתפקוד תקין של גופנו ולתקשורת ברורה. אם יש לכם שיניים שאינן בריאות, רופפות או חסרות בוודאי איכות חייכם אינה כתמול שלשום, מעבר לפן האסתטי שבוודאי מוביל אתכם לחוסר נוחות בזמן דיבור וצחוק. השתלת שיניים היא תהליך מדויק ומומלץ לפנות לאנשי מקצוע מוכחים ובעלי ניסיון.

אם אתם סובלים ממערכת הפה והלסת אל תחכו ופנו לטיפול. ההשתלה דורשת מיומנות רבה, מקצועיות, והמון יחס אישי. אתם רוצים להיות בידיים מנוסות ובטוחות שיובילו וילוו אתכם לאורך הניתוח. פנו אלינו והחזירו את איכות החיים ואת החיוך המשוחרר שלכם.

האם אתם סובלים וכואבים? חסרות לכם שיניים? אתם מתקשים באכילה? אל תחכו ואל תתפשרו בדרך אל החיוך המושלם.

טכנאי שיניים

מהי השתלת שיניים?

אם נתבונן בפשטות על נושא השתלות שיניים מדובר על החלפת השיניים הטבעיות בשיניים מלאכותיות. השתלה בכל הפה או בחלקו היא דרך יציבה, יעילה וארוכת טווח להחזרת ולשיקום הפה. להליך ישנן מספר שיטות אותן יבחר עבורכם הרופא לאחר בדיקה ואבחון מבנה ומצב הפה שלכם.

מהו הליך השתלת השיניים?

בעת ההליך, לפני הניתוח, נעשית קודם כל חשיפה של העצם באזור מיועד.

הרופא בוחר את אופן חשיפת העצם הנכון יותר ואז הוא יתקדם לקדיחת חורים שבתוכם יוחדרו שתלים בהמשך.

לאחר הקדיחה, הרופא יכניס שתלים דנטליים לכל אחד ואחד מהחורים תוך שהם מוברגים בתשומת לב ודיוק רב ומשם נעשית הערכות לקראת תפירת האזור ולאפשר את החלמת החניכיים כדי להתקדם לשלב הבא של השמת ההתקנים הרצויים (השיניים המלאכותיות).

כל ההליך מלווה בבדיקה מתמדת למידת נוחותכם ותמיכה בעת הצורך.

למי שאינו מעוניין לעבור את ההליך בשלבים ישנה אפשרות לבצע השתלת שיניים ביום אחד בה עושים את הפעולות הנדרשות ומונעים את המתח המצטבר כאשר יש מספר טיפולים ואתם כבר מכינים את עצמכם למה שהולך להיות. ביום אחד אתם חוזרים הביתה עם טיפולי שיניים וממשיכים בחיים עם חיוך מדהים.

המעבדה שלנו שנמצאת במרפאה מאפשרת, בתיאום מלא עם הרופא, הכנה מיידית ותיקונים נדרשים בעת הצורך במעמד הליך ההשתלה מבלי צורך לחכות או לדחות את הטיפול.

רוצים להתייעץ איתנו על הטיפול המותאם בדיוק עבורכם?

אז מי זקוק להשתלת השיניים?

במקרים רבים, שיניים לא נופלות בלי סיבה מסויימת. לרוב היה מצב מקדים שהוביל לצורך של השתלה. לדוגמא, מקרים כמו רקבון של השן, מחלת חניכיים או נסיגת חניכיים ואפילו עששת  התפשטה והחמירה.

ישנם מקרים שהצורך עולה בגלל פגמים גנטיים או מום מולד אשר מצריך השתלת שיניים באופן ישיר ומיידי. דוגמא מצוינת מאחד הלקוחות האחרונים שביקר במרפאה שלנו:

 

השתלת שיניים בחולון -רק אצלנו!

 כיום כאשר תהליך השתלת שיניים הוא נגיש מתמיד ובמיוחד תהליך השתלת שיניים במרכז, לפעמים קשה לבחור היכן לבצע את ההשתלה ובמי לבחור. אנו יודעים שמדובר בתהליך לא פשוט שכרוך בכאב ואי נעימות. מתוך כך, מטרתנו העליונה היא לאפשר הליך קל ככל הניתן תוך דגש על מקצועיות והתאמה מירבית של השתלים לכל אחד מכם. אנו מחוייבים לליווי מלא מתחילת התהליך ועד לסופו.

אצלנו במרפאות אלון תוכלו להגיע לתוצאות שלא האמנתם. מבולבלים? לא יודעים מה הטיפול המתאים לכם? יש חששות לגבי התהליך? זה טבעי לגמרי ובמרפאות אלון ידאגו להתאים את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר!

השאירו פרטים כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי לשיחת ייעוץ ללא עלות

החיוך שלכם מעלה את החיוך שלנו !