טיפולי אסתטיקה לפנים

טיפולי אסתטיקה לפנים - למה צריך אותם?

טיפולי אסתטיקה לפנים הם צורך חשוב ולכן לקוחות רבים מגיעים למרפאה כדי לבצע טיפולים שונים.

לאחר בדיקה מקיפה של נראות הפנים של כל מטופל, מציע הרופא המנוסה, אילו טיפולים הם המיטביים לאדם זה, כדי ליצור את ההבדל של הנראות העכשווית מול הנראות שלו בעבר.

המומחים של מרפאת אלון מעניקים היצע נרחב של טיפולים אסתטיים ברמה גבוהה מאד ללקוחות המרפאה. המבחר של טיפולי הפנים כולל את האופציות הבאות:

העלמת קמטים בשימוש בבוטוליניום קוטסין (בוטוקס) בשליש העליון של הפנים

בוטוקס וחומצה היאלורונית נם חומרים אשר מוזרקים באזורים הקמטים הדינמיים והסטטיים והשילוב של שניהם יוצר מראה אסתטי ויפהפה של הפנים. המקומות המתאימים ביותר הם בקמטי המצח, בין הגבות ובזוויות החיצוניות של שתי העיניים.

טיפולי אסתטיקה לפנים - עיצוב ופיסול רכות ועצמות לחיים

אצל נשים רבות עצמות הלחיים הן שטוחות ולא מודגשות ולכן הן מעוניינות למלא ולעבות אותן כדי שיהיו הרבה יותר נעימות למראה. מדובר במקום שהוא רגיש ולכן לרופא של מרפאת אלון יש את המיומנות לבצע זאת בדרך מקצועית כדי למנוע שטפי דם. ההזרקה מתבצעת של כמות מרוכזת בנקודה אחת או לחלופין בכמה מקומות באופציה המזכירה מניפה.

עיצוב ופיסול קו לסת וסנטר

הזרקה של בוטוקס כדי לחדד את הנראות של קו הלסת ושיפור של נראות הצוואר. בעזרת הזרקת בוטוקס מוסיפים נפח מקומי באזורים שבהם נוצר דלדול של הרקמות. בדרך זו מדגישים את הסנטר ויוצרים מיצוק של קו הלסת.

עיצוב, עיבוי ומילוי שפתיים בשלל שיטות ודרישות הלקוח/ה

עבור נשים בעלות שפתיים דקות או נשים שהתבגרו והשפתיים איבדו מעט מהנפח שלהן, מעוניינות לעבות אותן כדי ליהנות מנראות יפהפייה לאחר שהן מורחות אודם על השפתיים. הטיפול המוצלח ביותר הוא הזרקת כמות קטנה של בוטוקס, כדי להוסיף בכל פעם מעט נפח וכך ליצור פרופורציה בין הפנים לשפתיים.

טיפולים לפנים

מילוי שקעי עיניים

באמצעות בוטוקס אנו מבצעים מילוי של שקעי העיניים. הפעולה מתבצעת לאור ההתרוקנות של הרקמה הממוקמת מתחת לעיניים. החומר הייחודי אינו סופח נוזלים, ממלא באופן שווה את השטח ומשפר הן את המראה הכללי של העיניים והן את מרקם העיר מתחת לעין.

עיצוב ופיסול אף

מיקומו של האף במרכז הפנים, מעניק לו מיקום מיוחד ולכן הלקוחות מאד רגישים לנראותו של האף. הרופא המומחה של המרפאה מזריק בוטוקס בקטע בין הנחיריים ובמידת הצורך גם במקומות נוספים לאורכו של האף בהרדמה מקומית.

טשטוש קפלי נזולביה ומריונטות

בגיל מבוגר כאשר העור מאבד מגמישותו נראים בו קפלים ולכן הרופא מחדיר נפח לאזור הלחיים ולאזור עצמות הלחיים.

מזותרפיה, סקין בוסטר (RRS)

החייאה של האור באמצעות זריקות בוטוקס אשר יוצרות נראות צעירה הרבה יותר של העור, משפרת את המרקם שלו, סופחת לחות ומעודדת את יצירת הקולגן. 

בוטוקוס
דילוג לתוכן