שיקום הפה

טיפולים לשמירה על בריאות הפה והחניכיים

עששת

אתם לא צריכים יותר להחביא את החיוך כשאתם צוחקים, לדבר עם שפתיים הדוקות שלא יבחינו בחור השחור שבין השיניים או לחיות עם אי הנוחות והכאב. לשם כך, נועד שיקום הפה. זה אפשרי וקל יותר מתמיד.

שיקום שיניים | שיקום פה טבעי | שיקום הפה ביום אחד | שיקום פה מחירים

שיקום הפה הוא תהליך של אמנות. הוא דורש מיומנות, ידיים יציבות ועין מדוייקת. המקצועיות והנסיון הם בלתי נפרדים מהבחירה ברופא בידו תפקידו את פיכם. עם הטכנולוגיה והחומרים הזמינים לנו, תהליך שיקום שיניים נגיש, יעיל ואפשרי לכל אחד מכם וחבל על כל יום של סבל ואי נוחות.

לעתים שיקום הפה נעשה מסיבה אסתטית בכדי שתוכלו להרגיש בנוח מול הנראה מולכם במראה אך, לעתים מדובר על שיקום מסיבה רפואית שבלעדיו לא תוכלו להמשיך בתפקוד תקין ביום יום. בהתאם למצבכם, כך ייקבע סוג טיפול השיקום. בין אם מדובר על כתרים, שתלים או ציפויים, מדובר על תהליך מורכב שדורש ידע, דיוק והתבוננות בפרטים הקטנים. 

תמיכה טבעית בשיקום הפה

השיניים שלנו יושבות ומחוברת לעצמות הלסת. ככל שהעצם חזקה ועבה והחיבור חזק כך גם החניכיים נתמכות והשיניים קבועות ומוגנות. לרוב, כשפועלים למען שיקום פה יש צורך להתחיל בתהליך שיקום חניכיים או לפחות בחיזוקו כדי לאפשר תשתית מבוססת לכל ההתקנים השונים שיתווספו. יש שיחקרו אחר שיקום חניכיים טבעי פנימי כמו תזונה וויטמינים או חיצוני כמו עיסוי של צמחי מרפא ושטיפת חלל הפה בחומרים מחזקי חניכיים. אלו אמצעים טובים ומבורכים וכל דרך שיכולה לתמוך בשיקום הפה תחזק את התהליך ואת החזרה שלכם לחיים איכותיים.

שלבי שיקום הפה

כל שיקום פה מורכב ממספר טיפולים לפי מצב הפה שלכם שאיתו אתם מגיעים. אין האחד דומה לאחר ויש להתחשב במשתנים רבים נוספים כמו חוזקת הלסת והעצם, מצב השיניים, טיפולים שנעשו בעבר ועוד. על כן, השלבים ייגזרו ביחס לסוג הטיפול ולהיקפו. בנוסף, היות שמדובר על הליך שדורש לרוב פעולות המשנות את עצם הלסת, קיימת האפשרות לבצע את שיקום הפה ביום אחד ולמנוע חזרה על אותו תהליך ובכל פעם על שן אחרת. בכדי שתוכלו להרגיש רגועים עם אופצייה זו, חפשו מומחה לשיקום הפה מומלץ וידוע בקרב רבים. לא כל רופא שיניים יעשה את עבודתו המקצועית של מומחה לשיקום הפה.

כמה עולה שיקום פה?

כמו שלבי שיקום הפה מחירים שונים ייקבעו לטיפולים שונים בהתאם לנקודת ההתחלה. תוכלו ואף מומלץ לבדוק זכאויות ומחירים המותאמים לתכנית הביטוח שלכם. במקביל תוכלו לבנות את תכנית הטיפולים עם רופא השיניים ולתאם את עלות הטיפול ודרכי התשלום בשקיפות מלאה ובלי סעיפים מוסתרים.

ייחודיות מרפאתנו היא בהמצאות המעבדה באותו מרחב, כך, ניתן לחסוך בעלויות ובזמן בניית והתאמת ההתקנים. מדובר על הליך של שיתוף פעולה בין רופא השיניים לבין טכנאי השיניים המאפשר תהליך יעיל, קל, ומדוייק עבורכם. הגיעה העת לחייך.

ד"ר מאור אלון הינו רופא שיניים מומחה המפעיל מרפאת שיניים בחולון.

Call Now Button