טיפולי אסתטיקה לפנים

טיפולי אסתטיקה חדשניים

עוד לא הומצא הפטנט שיכול לעצור את הזמן. חבל אבל לא נורא.. כי אנו נמצאים בעיצומו של עידן האנטי אייג'ינג. טיפולים המבוססים על  טכנולוגיות מתקדמות ומפותחות וטיפולי אסתטיקה לפנים, חדשניים ביותר. אנטי אייג'ינג- עידן נגד הזמן. בעצם החל מיום לידתנו העור מתחיל בתהליך התבגרות ומגיל מסוים הגוף מתחיל לייצר פחות ופחות קולגן וחומצות הנחוצות לשמירת האלסטיות והחיוניות של העור ומכאן נובע תהליך הזדקנות העור הידוע לשמצה. טיפולי אסתטיקה לפנים פופולרים מאוד בעידן הנוכחי, בעיקר בתחום הנשים, כאשר אישה לקראת העשור השלישי לחייה תתחיל לחוש בשינויים קלים בעור הפנים וזה ללא ספק הגיל להתחיל לשמר ולמנוע בעזרת מגוון טיפולי אנטי אייג'ינג וכמובן שאף פעם לא מאוחר מדי להתחיל. הטיפולים נעשים בשיטות שונות המותאמות במיוחד לעורך. 

עיצוב ופיסול אף

את חולמת כבר שנים לשפץ אותו בקטנה, חוששת מניתוח ותוצאה בלתי הפיכה ומתלבטת ומתלבטת ומתלבטת… איזה כיף שבזמן שהתלבטת מצאו פתרון מהפכני והיום ניתן לפסל ולעצב את האף ללא ניתוח! ללא כאבים, ללא החלמה, בהליך פשוט ומהיר ולהגשים חלום ישן בקל. ההליך מבוצע ע"י מילוי חומצה הילראונית בידי רופא בלבד כשהרעיון להבדיל מניתוח מתבסס על הוספה ולא על גריעה. אם בעבר נדרשת לעבור הליך כירוגי מורכב עם החלמה של שבועות ולהיפרד מסכום לא מבוטל של כסף, בנוסף לתוצאה בלתי הפיכה, בפיסול אף מדובר על הליך פשוט הנמשך לא יותר מ 20 דק' ללא כאבים וללא זמן החלמה בסכום נמוך. התוצאה תחזיק למשך כשנה ובמידה ולא אהבת אותה ניתן להמיס את החומצה במיידי.

עיצוב ופיסול עצמות לחיים

אנחנו ממשיכים במגמת העיצוב ופיסול, מגמה מהפכנית החוסכת ניתוחים והליכים כירורגיים מסורבלים. גם כאן כמו בפיסול אף, מדובר בהחדרה של חומצה הילראונית המותאמת לסוג הטיפול והאזור בפנים (החומצות מגיעות במנעד של סמיכויות. במילוי שפתיים לדוגמא משתמשים בחומצה עדינה המותאמת לאזור העדין). כפי שאמרנו עם השנים רמות הקולגן והחומצה הילראונית בגוף יורדות ואנו נתחיל לראות את הקמטוטים, הנפילות והמראה העייף של עור הפנים. הקולגן הוא חלבון המיוצר בגוף באופן טבעי ומהווה כ 80% מחלבון עור הפנים, הוא גם מהווה את המרכיב העיקרי בסיבים הלבנים ורקמות החיבור והוא הוא האחראי על מראה העור המתוח. החומצה ההילראונית יודעת לספוח נוזלים ולשוות לעור מראה מלא, בריא ורענן. בקיצור בלגאן. עיצוב ופיסול עצמות לחיים מאפשר לנו לחטב חזרה את מסגרת הפנים שהחלה לאבד נפח, מילוי עצמות הלחיים מייצר גם הרמה קלה של העור. ההליך פשוט, נטול כאבים, ללא החלמה והתוצאה מיידית. קסום.

rejuvenating-facial-treatment (2) (1)

הטכנולוגיות החדשות ברפואת השיניים

גם בתחום האסתטיקה הרפואית של הפה, הטכנולוגיות מתחדשות ומתקדמות ללא הרף, בניית עצם לסת לקראת השתלות שיניים, טיפולים בנסיגת חניכיים, הרמת סינוסים בשיטה פתוחה/ סגורה.

אז מה חדש בגזרה? שווה לבדוק איתנו, השאירו פרטים בטופס כאן למטה ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן