5 טיפולים אסתטיים ופלסטיים מומלצים

טיפולים אסתטיים

בשנים האחרונות הטיפולים האסתטיים הם כבר לא נחלתן של עשירות או חובבות טיפולים בלבד. זהו עוד טיפול שבשגרה שמאפשר לנו לשפר את עצמנו ולהרגיש טוב יותר ואין צורך להתבייש בכך. אם הגיע הרגע והחלטת גם את להתחדש ולהשקיע בעצמך, או אם יש לך משהו שתמיד רצית לשנות והגיע הרגע – עשי בדק בית טוב טוב לפני שתחליטי מה ואיך למלא ולשפר.

שפתיים עבות עושות נוכחות

בשנים האחרונות מילוי שפתיים הפך לטרנד בקרב כוכבות, אושיות, ומפורסמות למיניהן. המראה הבשרני מושך תשומת לב וזהו טרנד שמחזיק כבר כמה שנים ולא נראה שהולך להיעלם בקרוב. עיבוי השפתיים מיועד למי שמעוניינת בשפתיים עבות אך לאו דווקא, ניתן גם לעצב אותן במראה טבעי עם יותר נוכחות. עיבוי השפתיים בהחלט משנה את הפנים ולמי שחשקה נפשה – ניתן לעשות זאת בטיפול אחד ובלי שום צורך בזמן התאוששות.

עיצוב ופיסול קו לסת וסנטר

ככל שאנו מתבגרים קו הלסת מטשטש, הגוף מזדקן ואיתו גם הפנים, העור צונח ונופל וכך נוצרים קמטים. וכאן נכנס טיפול עיצוב ופיסול קו הלסת. המילה פיסול בהקשר זה אולי מרגישה קצת לא נוח, אך זהו טיפול פשוט מאוד שאינו פולשני כלל ומטרתו הדגשת קו הלסת וחידוד תווי הפנים. הטיפול נעשה ע״י הזרקות זעירות לאורך קו הלסת. לחומר המוזרק ישנן שתי תוצאות – הרמת העור וקו הלסת באופן מיידי ועידוד של ייצור הקולגן בלסת והשפעה לטווח הרחוק.

ניתוחי הגדלה והרמת החזה

כיום ניתוח הגדלת חזה הוא הנפוץ ביותר והוא לאו דווקא נועד לבעלות חזה קטן בלבד. הניתוח מתאים לנשים שעברו לידות, בעלות חזה קטן, נשים שרזו או התבגרו והחזה איבד מצורתו. כמובן שזהו ניתוח לכל דבר ולכן חובה להיוועץ ברופא ולשקול את הסיכונים הכרוכים בכך, אך במידה וקיבלתן אור ירוק – אתן יכולות להתחיל. רוב הנשים מבקשות את הגדלת החזה במראה טבעי, והמראה העשוי והמוגזם כבר לא רלוונטי היום. מומלץ לבחור בבעל מקצוע מיומן ולראות עבודות קודמות על מנת לקבל פרספקטיבה נכונה של השינוי שתבחרו לעשות.

טיפולים אסתטיים

במסגרת רפואה אסתטית ישנם מגוון טיפולי אסתטיקה לפנים, שחלקם נעשים ע״י הזרקות לפנים. ההזרקות לפנים נועדו כדי לרענן את העור, ולתת מראה מתוח וצעיר צעיר. הטיפולים אינם פולשניים וכאשר בוחרים בעל מקצוע מנוסה שמתאים לכם את החומר הנכון – לא קיימים סיכונים כלל. ניתן להזריק ולמלא את כל אזורי הפנים. כל אזור מקומט, רופס או עייף, ניתן להחיות בעזרת פגישה אחת או כמה, ולהצעיר את הפנים בכמה שנים. הטיפולים מתאימים לכל אחת שאינה שלמה עם הקמטים או עם הבעות פניה ומעוניינת למלא ולייפות אותן.

ההחלטה לפנק את עצמנו בטיפול קוסמטי, לפעמים מבשילה במוחנו זמן רב עד שיוצאת לאור. לכן ברגע שהחלטנו, עלינו לבחור בבעל מקצוע מומחה ומומלץ שיספק את התוצאה הטובה ביותר.