השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים ביום אחד

טיפול שיניים הוא לעיתים לא נעים, אך מדובר בטיפול הכרחי וחשוב.

בריאות השיניים של כל אדם

ההמלצה של רופאי שיניים בחולון היא להגיע אחת לשישה חודשים לקליניקה. כדי שרופא השיניים המקצועי יבחן את מצבן של השיניים ואם צריך יבצע צילומי רנטגן. אם קיימת בעיה בשן זו או אחרת מומלץ לטפל בה. כדי שהמצב לא יתדרדר עם הזמן.

בדרך זו מגיעים אל מרפאת שיניים בחולון לבצע טיפולים כמו סתימות, טיפולי שורש, כתרים, עקירת שיניים, השתלת שיניים ועוד.

כאבים בשיניים

אדם אשר חש כאב שיניים חזק מגיע בהקדם לרופא השיניים אשר בודק את חלל הפה ובהתאם לכך מבצע את הטיפול הנדרש. כדי להפחית את עוצמת הכאבים וכדי לפתור את הבעיה אחת לתמיד. על פי הדיאגנוזה של הרופא מבצעים טיפול שורש. עקירת שן או כל טיפול נדרש אחר.

לא אחת הכאב מצביע על כך שקיימת נסיגת חניכיים בלסת העליונה, בלסת התחתונה או בחלקים ספציפיים בחניכיים. כדי שהמצב לא יהיה גרוע יותר, אפשר לעצור נסיגת חניכיים טיפול טבעי ייחודי. מדובר בטיפול שהוא אפקטיבי ופותר את בעיית נסיגת החניכיים של הלקוח.

תהליך של השתלת שיניים

עם השנים מצב השיניים את רוב בני האדם הופך לבעייתי. חלק מהשיניים נופלות, אחרות נעקרו והנראות הכללית של הפה אינה אסתטית. עקב כך אנשים רבים חשים מאד לא בנוח כשהם מדברים. או צוחקים וברור להם שעליהם לבצע מהלך של השתלת שיניים. כדי ליצור שינוי במראה שלהם.

הדרך הנכונה היא להגיע אל רופא שיניים מיומן בתחום השתלות שיניים אשר מקבל במרפאת שיניים בחולון כדי לקבל חוות דעת מקצועית על תהליך זה. כיוון שמדובר במהלך מורכב, מבצעים בשלב הראשון צילומי שיניים פנורמיים כדי לראות את מצבן של עצמות השיניים.

כדי לבצע השתלה יש צורך בעצם שן שתתפוס את השתל החדש. במקרים שבהם לא קיימות עצמות שיניים יש לבצע בשלב ראשון הרמה של הסינוסים ורק לאחר מכן לבצע את השתלת השיניים.

השתלת שיניים ביום אחד

כאשר הנתונים מאפשרים זאת, מתכננים מהלך של השתלת שיניים ביום אחד שמתבצע על ידי רופאי שיניים בחולון שהם מיומנים בתחום ספציפי זה. השתלים החדשים מוחדרים לתוך עצם השן והם נספגים בתוך הרקמות ולכן אין צורך בהשתלת שתל שכולל בורג.

בשלב הראשון חושפים את עצם השן וקודחים חורים במיקום המדויק. לאחר מכן מחדירים כל שתל למקומו החדש. את השתלים הדנטליים יש להחדיר באופן מדויק כדי לאפשר לאדם זה לאכול כיאות. יש אפשרות לבצע את כל ההשתלות ביום אחד ולאחר תקופת ההחלמה האדם יחוש ביטחון עצמי.