השתלת שיניים 4-6 all on

השתלת שיניים 6-4 all on

רוב הציבור מעוניין שהשיניים שלו תהיינה בריאות ובעלות נראות אסתטית. חלל הפה של כל אדם הוא שונה ורופא השיניים המטפל בשיניים, עושה כל שניתן כדי לטפל בלקוח באמצעות שיטת השתלת שיניים 6-4 all on כדי להגיע לתוצאות מושלמות.

היערכות לנושא השתלת שיניים 6-4 all on

בשלבים הראשונים יש לערוך כמה בדיקות מקיפות וזאת כדי לבצע את הטיפול המיטבי והמתאים ביותר לכל לקוח, לכן מבצעים בדיקת CT. בהתאם לתוצאות הצילומים מתכננים את השלב הבא אשר כולל טיפולים שונים וביניהם גם השתלות שיניים.

רופא השיניים מחליט מראש מה יהיו המרחקים בין השתלים הדנטליים, לאיזה עומק הם יוחדרו, באיזו זווית תתבצע ההשתלה והיכן ימוקם כל שתל על פני הלסת והכל יבוצע יחד במהלך של ניתוח אחד ללא צורך בהחדרת כל שתל בנפרד.

All on 4-6

זוהי שיטה חדשנית שמתאימה מאד ללקוחות אשר אין להם כלל שיניים על הלסת העליונה, התחתונה או על שתיהן. באופציה זו שותלים בבת אחת 4 או 6 שתלים ולעיתים גם 8 שתלים, על פי הצורך. ככל שיש צורך בשתלים רבים יותר כך תהיינה אלה שיניים יציבות ואיתנות, כיוון שהלחץ יתפזר בין אזורי הלסת לבין השתלים באופן זהה.

בשיטה זו השתלים מקובעים באופן מאסיבי ולכן ברוב המקרים אין בעיה שאחת השיניים זזה, יוצאת ממקומה או מפריעה בעת הדיבור או בעת האכילה. השיטה היא מאד מוצלחת וכל מי שעובר תהליך זה, חש כאילו מדובר בשיניים אמיתיות ולא בשיניים שהושתלו בלסת שלו.

בזכות שיטה זו, השתלים יעניקו תמיכה של השיניים החלופיות הקבועות וכך המבנה של הלסת יישמר ולא יהיה בו שינוי. הם ימלאו את התפקיד של השורשים הטבעיים של השיניים בזכות גשר איכותי וקבוע שיחבר את כל השתלים בטור זה לזה.

רופא שיניים מקצועי

בכל טיפול מקצועי שאדם נזקק לבצע בשיניו חשוב שיגיע לרופא שיניים מקצועי שהוא קיבל עליו המלצות מחברים או מקרובי משפחה שביצעו אצלו טיפולים שונים כמו שתלים דנטליים. הן אם מדובר בטיפולי שורש, עקירה של שיניים או טיפולים אחרים, יש להגיע לרופא שיניים מיומן ומנוסה בנושאים הללו, כדי שלא ייגרמו חלילה נזקים בחלל הפה.

כאשר מרוצים מרופא השיניים מגיעים בדרך כלל אחת לחצי שנה לבדיקה מקיפה. הוא בוחן את מצב השיניים ולעיתים גם מבצע צילומים כדי להבין מה קורה עם שורשי השיניים, מצבן של שיניים בעייתיות ועוד. בהתאם לכך רופא השיניים מתכנן את המהלך הנדרש של הפעולות השונות.

מי שלא מקפיד על הגעה קבועה לרופא השיניים אחת לתקופה עלול להזדקק לסיוע של רופא שיניים חירום חולון אם הוא סובל מכאבים עזים, באופן מפתיע בימי חול או בסופי שבוע. במקרים הללו הוא יקבל טיפול ראשוני לצורך עצירת הכאבים.