טיפולי שיניים

ציוד של רופא שיניים

כל כך הרבה סוגי טיפול, מיכשור ורופאי שיניים. איך תדעו מה ובמי לבחור? כיצד תדעו מה אתם צריכים?


השיניים שלנו, לצערינו אינן מתחלפות שוב ושוב ולאחר נפילת שיני החלב כשהיינו קטנטנים הן אתנו לכל החיים. אך, מה קורה כאשר יש בעיות וקשיים כמו חורים בשיניים, שיניים רופפות, דלקות שונות? כיצד נדע אילו טיפולי שיניים אנו צריכים כדי לפתור את הקשיים וכאבי שיניים שמתלווים אליהם ?

ישנם רופאי שיניים רבים, אך, זהו נושא שאסור לנו לעגל פינות לגביו וזו מחויבותנו לעצמנו לבחור את הרופא המתאים ביותר, המקצועי ביותר והמיומן ביותר. נכון, יש חשיבות לבדוק מחירון טיפולי שיניים. חלקם לא זולים כלל. אך, אין מדובר בקריטריון החשוב ביותר כמו גם לא היחיד.


כיצד נדע אילו טיפולי שיניים אנו צריכים?

כאב במקום אחד בפה אינו אומר שאותו אזור דורש טיפול. מרבית הכאבים מקרינים על אזורים שונים שלעתים בבסיסם בריאים לחלוטין. מערכת הפה מחוברת לעצבי הלסת, לסינוסים ולאיברים כמו עיניים ואזניים. אם יש לכם כאבים באזורים אלו, אל תדחו או תקחו תרופות להקלת כאבים. מצב קל יחסית יכול בקלות להתדרדר ולגרום לזיהומים ולדלקות ולהתפשט אל עבר איזורים הרבה יותר רגישים מהשיניים ולגרום לצורך בטיפולים הרבה יותר מורכבים. רופא שיניים בעל ותק ונסיון יוכל לבדוק אתכם ולבחון את הצורך כמו גם שיוכל להחליט על תכנית הטיפולים המתאימה עבורכם.

מחירון הטיפולים

המחיר הוא חלק נכבד מאוד מההתחלה אם להתחיל בטיפול ובאיזו היקף. לכל מרפאה אמור להיות מחירון טיפולי שיניים. אצלנו במרפאה כשמדובר על טיפולי שיניים מחירים שונים שקופים עבורכם ואתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים ומה נכלל בתכנית הטיפולים שלכם.

יש אפשרות לבדוק זכאויות והנחות שונות בהתאם לקופת החולים ולסוגי הטיפול השונים וחשוב שתעשו את המחקר ואת ההבנה לסעיפי הזכאויות השונות שלכם לאחר שהבנתם מה נדרש בטיפול שנקבע עבורכם ואולי אף עדיף קודם לכן. המנעו מהפתעות והגיעו מוכנים לטיפולים.

התאמת המחירים לסוג הטיפולים

אנו לא מאמינים במחירון קבוע וכללי שאליו אתם נדרשים להתכוונן. הצוות שלנו בודק את הנתונים ואת העבודה הנדרשת וקובע את המחירים בהתאם. למשל,  צורך של טיפולי שיניים בהריון לא יהיה זהה כמו מה שנדרש בעת טיפולי שיניים לילדים גם אם מדובר על אותה שן ואותו מקרה. למשל, לעתים ישנו אזור מסוים אחד שדורש טיפול נקודתי כמו סתימה, ולעתים מדובר על בעיה מערכתית יותר שתוביל לתכנית טיפולי שיניים בהרדמה מלאה. המחירים מותאמים לצורך.

מעבר לכך, אין אנו קובעים טיפולים שאין בהם צורך. תהליך בניית תכנית הטיפולים נעשית בשקיפות מלאה כמו גם במעורבות שלכם ומתן הסברים מלאים מצד הרופא. אנו מאמינים שהצלחת הטיפולים תלוייה ברווחתכם ובהתמסרותכם לרופא. הדדיות זו מאפשרת טיפולים רגועים יותר ובאווירה נינוחה יותר.

דילוג לתוכן