כל מה שרציתם לדעת על הלבנת שיניים

הלבנת שיניים

הנראות של חלל הפה והשיניים חשובה לכל אדם לכן רוב הלקוחות דואגים לבצע את הטיפולים הנדרשים ולהגיע אחת לחצי שנה לרופא השיניים כדי לבצע בדיקה מקיפה ואף לבצע ניקוי של השיניים.

הרצון לבצע הלבנת השיניים

לקוחות רבים שיש להם כתמים שונים על השיניים או שיניים שמשנות מעט את צבען, מעוניינים לבצע הלבשת שיניים. הדרך הנכונה היא להתייעץ עם רופא השיניים המומחה של מרפאת שיניים בחולון אשר בודק את מצב השיניים וממליץ לאור ניסיונו הרב על השיטה האפקטיבית ביותר עבור כל אחד מהם.

זו יכולה להיות השיטה החדשנית של הלבנת שיניים באמצעות לייזר או שיטה אחרת כמו פסי הדבקה או סד וזאת על פי חוות הדעת המקצועית של רופא השיניים.

הצורך של הלבנת השיניים

הגוון האמיתי של השיניים הוא לבן אך עם השנים יש גורמים שונים שמשפיעים על צבע האמייל והן הופכות לעיתים לצהובות או לבעלות כתמים עקב שתיית קפה, שימוש בניקוטין, תרופות מסוימות, מזון ועוד. מבחינה אסתטית גוון זה מפריע ללקוחות רבים ולכן הם בוחנים את אפשרות ביצוע הלבנת שיניים כך שהצבע יהיה לבן ויהיה להם נעים לפתוח את הפה כשהם צוחקים, מחייכים ואוכלים.

מכשיר לייזר להלבנת שיניים

הדרך המתקדמת ביותר היא הלבנה של השיניים באמצעות מכשיר לייזר. הלבנת השיניים מתבצעת על ידי מכשיר מעולה אשר פועל בטכנולוגיות מתקדמות. שיטת העבודה היא מריחה של חומר ג'ל ייעודי על כל אחת מהשיניים ובחלל הפה. באמצעות המכשיר הייחודי, רופא השיניים עובר בהקפדה על כל אחת מהשיניים ובדרך זו היא הופכת להיות לבנה וצחורה.

ברוב המקרים אין לטיפול זה השלכות מלבד עקצוצים קטנים ולא משמעותיים שחולפים תוך ימים בודדים.

סד סיליקון עם חומר מלבין

סד היא תבנית סיליקון אשר יש למרוח בתוכה חומר מלבין מדי ערב לפני השינה וזאת לאורך כמה לילות או כמה שבועות, על פי ההנחיה המדויקת של רופא השיניים.

פסי הדבקה אשר מיועדים להדבקה על השיניים

בבתי המרקחת רוכשים רצועות ייעודיות המכילות חומר הלבנה. מדביקים את הרצועות הללו על כל השיניים על פי ההוראות. אפשר לרכוש זאת ללא מרשם רופא.

מנורת לד כחולה

מנורת לד כחולה היא בעלת אפקט משמעותי ביותר בתחום הלבנת השיניים, רופא השיניים עובר על כל השיניים בזו אחר זו ומקרין עליהם מהאור הכחול. מדובר באור ללא חום ולכן הפעולה מתבצעת בנוחות מרבית עבור הלקוח. לפני תחילת העבודה, רופא השיניים יוצר הגנה על החניכיים ועל הרקמות כדי לא לפגוע בהן במהלך פעולת ההלבנה.

הלבנת שיניים באמצעות מריחת חומר על השיניים

קיים חומר שיש בו מרכיב אפליקטור, מורחים אותו על השיניים באמצעות מכחול. השינוי אינו תהומי אך יוצר הרגשה נעימה ללקוח.