יישור שיניים באיזה גיל כדאי להתחיל?

טיפול יישור שיניים

יופי הוא בעיני המתבונן ולכל אדם יש העדפות שונות של המראה המועדף. אך אין ספק כי כיום יש הסכמה גורפת כי שיניים עקומות הם בין הדברים הפחות יפים ומוצלחים שיש. טכנאי שיניים ובעלי המקצוע השונים בתחום עוסקים רבות במראה החיצוני של הלקוחות, מייצרים שתלים חדשים, גשרים בשיטות שונות ועוד. אין ספק שתהליך זה חשוב והוא יכול לפתור בעיות רבות בעתיד. יישור שיניים הוא בין הדברים החשובים ביותר למראה הפנים והגוף.

רבים תוהים מתי אפשר להתחיל עם יישור שיניים, אם כן כבר בגיל הילדות אפשר לבצע יישור וכמובן שלאורך השנים אפשר לבצע את היישור גם אם אתם בגיל מבוגר יותר. אם השיניים שלכם או של ילדכם עקומות אל תמתינו ופנו אל רופא שיניים בכדי לקבל המלצה האם כדאי לבצע את היישור. עליכם לדעת כי ככל שתתחילו יותר מוקדם כך יהיה יותר טוב ולכן אם יש לכם ילד או ילדה עם שיניים עקומות כדאי ללכת עמם לרופא שיניים ולברר האם ניתן ליישר את השיניים שלהם. מעבר למראה נקי ויפה יותר, יישור חשוב לטובת שמירה על שיניים תקינות, יישרות ואף יקלו על צחצוח שיניים נח יותר שיגיע לכל המקומות.

האם כדאי לבצע את התהליך בחו"ל?

אין ספק כי העלויות של יישור השיניים הן גבוהות באופן יחסי ולכן רבים וטובים מנסים לחסוך עלויות בנושא זה. כך יוצא כי יש אנשים אשר חושבים לבצע את היישור בחו"ל וכך לנסות ולחסוך כמה שקלים. אם כן אתם חייבים להבין כי זו טעות חמורה.

עליכם לדעת כי העלויות של יישור בחו"ל כוללות גם כרטיסי טיסה, בתי מלון, ארוחות ועוד ולכן מבחינה כלכלית זה לא משתלם. לא רק זאת אם יש בעיה עם ההליך להשיג את הרופא בחו"ל זה כמעט ולא אפשרי. בנוסף אי אפשר לדעת מהי רמתו המקצועית של רופא בחו"ל ולכן לא כדאי לכם לבחור בו אלא לבצע את הטיפול בארץ.

מדוע ניסיון הוא קריטי כאן?

אין ספק כי יש משמעות עצומה לשאלה אל איזה רופא שיניים אנו פונים בשביל יישור שיניים ואנו צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את הרופא הטוב בארץ. אז מה הסימן שיאמר לנו כי הרופא ברמה גבוהה? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם לבחון את הניסיון של הרופא. ככל שהרופא יותר מנוסה כך זה סימן שהוא ברמה יותר גבוהה. כל תהליך של יישור שיניים יכול להיות מלווה בהרבה כאבי שיניים וחשוב מאוד להיות מודעים לכך.

הניסיון של הרופא מעיד על כך כי הוא ראה כבר הכול ולא רק זאת אלא שאנשים מרוצים ממנו מכיוון שהוא שרד שנים ארוכות בתחום. לכן כאשר אתם פונים אל רופא שיניים אל תתביישו ושאלו אותו כמה שנים הוא בתחום היישור וכך תדעו האם לבחור בו או לא.

האם כל רופא שיניים מוסמך לבצע יישור?

עליכם לדעת כי מדובר בהליך מורכב הדורש התמחות ולכן לא כל רופא שיניים יכול לבצעו. עליכם להבין כי בכל הקשור אל הליכים רפואיים בשיניים אסור לקחת סיכונים אם רוצים לקבל תוצאה ברמה גבוהה ולכן חשוב לוודא כי המומחיות של הרופא היא יישור השיניים.